menu

niedziela, 22 czerwca 2014

Fashion Dealers - pokazy mody i lody wegańskie

fot. Tomasz Kuehn
Crude @klu 


Niby tylko otwarcie butiku. Ale z pomysłem. Pokazy mody, świetne lody dla gości a nawet darmowe C2H5OH... Fashion Dealers to inicjatywa projektantów, którzy tworzą unikalne kolekcje, których nie kupuje się w sieciówkach. I nawet lokalizacja na piętrze w kamienicy nie jest problemem dla osób zainteresowanych by wyglądać oryginalnie.

Na otwarcie pokaz mody kolekcja II+Ow3rS duetu Jakub Pieczarkowski + Odio Tees. Na marginesie, niektóre nazwy są dzisiaj tak wymyślne, że tylko dzięki google udało mi się dojść, że  II+Ow3rS to "two towers". Na marginesie numer 2 trochę żal, że ich jeszcze nie ma na google+.
W każdym razie pokaz ciekawy, przeszkadzały mi tylko kapelusze założone tak, że zasłaniały twarze modelek. W niektórych przypadkach całkowicie.
II+Ow3rS
Kolejny pokaz kolekcji  Crude @klu by Edyta Jermacz objawił fantastyczne stylizacje! WOW


Crude @klu 
W międzyczasie dwukrotnie skusiłem się na lody a nawet na lody wegańskie serwowane przez lodziarnię Amore Bio Gelato. Trochę się bałem bo to bez mleka i jajek ale okazało się, że bezpodstawnie. PYSZNE
Lody dla Pani :)

Potem impreza przeniosła się na +KontenerArt gdzie odbył się pokaz kolekcji Logun by Bola.

Bola
BolaKolekcja ciekawa ale warunki do fotografowania trudne. W końcu to już była noc.

Fotografowanie małych pokazów w niewielkich pomieszczeniach nie jest łatwe. Modelki nie szły po wybiegu tylko po trasie wyznaczonej w pokojach, odcinki prostej były krótkie a na dodatek wszędzie stoją ludzie. To jednak nic w porównaniu do tego co się działo na kontenerach. Przed pokazem wszystko zostało ustawione w tym przygotowane oświetlenie. Ja też wybrałem sobie dwa najlepsze miejsca do zdjęć. Niestety zaraz po przejściu pierwszej modelki fotograf przestawił światło tak, że świeciło mi prosto w oczy. WTF?? Szybko musiałem znaleźć miejscówkę, z której mogłem kontynuować pracę.


Lampą po oczach? Królowi?

Prawie jak siostryBrak komentarzy:

Prześlij komentarz