menu

piątek, 26 września 2014

Osły kopulują w zoo ale świniom na lotnisku nie wolno

fot. Tomasz Kuehn
Nasz kochany osioł z Poznania


Odwiedziłem w naszym Starym ZOO dwa osły, które bezceremonialnie kopulują na oczach widzów. Radna PIS zgłosiła do ogrodu zoologicznego żądanie aby osły przestały kopulować, dyrekcja obiecała, że się tym zajmie. Pewnie odbyli rozmowę z osłem ale wiadomo... osioł uparty jest jak osioł. No to postawiono płot. Chwilę później wrócił zdrowy rozsądek i osły znów mogą robić to kiedy chcą.
Nie miałem tyle szczęścia, widocznie się mnie wstydzą. Ale udało mi się zobaczyć, kilka zachowań, które radna PIS uznałaby zapewne za niedopuszczalne.
Fuj...

Może powinniśmy wprowadzić większą kontrolę zachowań zwierząt? W końcu pieski, kotki czy ptaszki bezwstydnie obcujące na trawnikach i krzakach należałoby doprowadzić do porządku. Ile to by miało korzyści dla społeczeństwa... Nowe urzędy np. "Urząd kontroli przyzwoitości psów" a tam "Wydział zezwoleń na kopulację w parku". Ile nowych miejsc pracy, ile okazji do karania właścicieli. Tylko kto jest właścicielem ptaków? Miasto? No i raczej nie wprowadzą kar...

Absurdalne? Tak się tylko wydaje. Bo istnieją na świecie przepisy regulujące te sprawy.  
- w Kalifornii koty i psy, muszą uzyskać specjalne zezwolenie na seks,
- prawo Alaski zabrania łosiom kopulować na ulicach miasta,
- w Teksasie istnieje prawo zabraniające świniom seksu na lotnisku :)
Chyba najbardziej przemawia do mnie zakaz dla świń. A zwłaszcza chciałbym zobaczyć jak funkcjonariusz tłumaczy świni, że nie wolno :)

Polska to dziwna kraj ;) Ameryka jeszcze dziwniejsza...

Belkę można obejść


Niuch, niuch

I po tym się całują?...fe

Usta, usta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz